Mapa przejazdów do Niemiec

 

Odbiór spod domu,
dowóz pod wskazany adres

nowa-MAPKA-PL-DE-1 do Niemiec onlinebus
Strefy cenowe

Granatowa

Cena biletu

270-300,-

Miejscowości wyjazdu Rozwiń

     

    WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE
    POWIAT BOLESŁAWIECKI
    Gromadka
    Bolesławiec
    Nowogrodziec
    Osiecznica
    Warta Bolesławiecka
    POWIAT DZIERŻONIOWSKI
    Bielawa
    Dzierżoniów
    Niemcza
    Pieszyce
    Piława Górna
    Łagiewniki
    POWIAT GÓROWSKI
    Góra
    Jemielno
    Niechlów
    Wąsosz
    POWIAT GŁOGOWSKI
    Głogów
    Jerzmanowa
    Kotla
    Pęcław
    Żukowice
    POWIAT JAWORSKI
    Bolków
    Jawor
    Męcinka
    Mściwojów
    Paszowice
    Wądroże Wielkie
    POWIAT JELENIA GÓRA ORAZ POWIAT JELENIOGÓRSKI
    Jelenia Góra
    Janowice Wielkie
    Jeżów Sudecki
    Karpacz
    Kowary
    Mysłakowice
    Piechowice
    Podgórzyn
    Stara Kamienica
    Szklarska Poręba
    POWIAT KAMIENNOGÓRSKI
    Kamienna Góra
    Lubawka
    Marciszów
    POWIAT KŁODZKI
    Bystrzyca Kłodzka
    Duszniki-Zdrój
    Kudowa-Zdrój
    Kłodzko
    Lądek-Zdrój
    Lewin Kłodzki
    Międzylesie
    Nowa Ruda
    Polanica-Zdrój
    Radków
    Stronie Śląskie
    Szczytna
    POWIAT LEGNICA ORAZ POWIAT LEGNICKI
    Legnica
    Chojnów
    Krotoszyce
    Kunice
    Legnickie Pole
    Miłkowice
    Prochowice
    Ruja
    POWIAT LUBAŃSKI
    Leśna
    Lubań
    Olszyna
    Platerówka
    Siekierczyn
    Świeradów-Zdrój
    POWIAT LUBIŃSKI
    Lubin
    Rudna
    Ścinawa
    POWIAT LWÓWECKI
    Gryfów Śląski
    Lubomierz
    Lwówek Śląski
    Mirsk
    Wleń
    POWIAT MILICKI
    Cieszków
    Krośnice
    Milicz
    POWIAT OLEŚNICKI
    Bierutów
    Dobroszyce
    Dziadowa Kłoda
    Międzybórz
    Oleśnica
    Syców
    Twardogóra
    POWIAT OŁAWSKI
    Domaniów
    Jelcz-Laskowice
    Oława
    POWIAT POLKOWICKI
    Chocianów
    Gaworzyce
    Grębocice
    Polkowice
    Przemków
    Radwanice
    POWIAT ŚREDZKI
    Kostomłoty
    Malczyce
    Miękinia
    Środa Śląska
    Udanin
    POWIAT STRZELIŃSKI
    Borów
    Kondratowice
    Przeworno
    Strzelin
    Wiązów
    POWIAT ŚWIDNICKI
    Dobromierz
    Jaworzyna Śląska
    Marcinowice
    Strzegom
    Świdnica
    Świebodzice
    Żarów
    POWIAT TRZEBNICKI
    Oborniki Śląskie
    Prusice
    Trzebnica
    Wisznia Mała
    Zawonia
    Żmigród
    POWIAT WAŁBRZYCH ORAZ POWIAT WAŁBRZYSKI
    Wałbrzych
    Boguszów-Gorce
    Czarny Bór
    Głuszyca
    Jedlina-Zdrój
    Mieroszów
    Stare Bogaczowice
    Szczawno-Zdrój
    Walim
    POWIAT WOŁOWSKI
    Brzeg Dolny
    Wińsko
    Wołów
    POWIAT WROCŁAW ORAZ POWIAT WROCŁAWSKI
    Wrocław
    Czernica
    Długołęka
    Jordanów Śląski
    Kąty Wrocławskie
    Kobierzyce
    Mietków
    Siechnice
    Sobótka
    Żórawina
    POWIAT ZĄBKOWICKI
    Bardo
    Ciepłowody
    Kamieniec Ząbkowicki
    Stoszowice
    Ząbkowice Śląskie
    Ziębice
    Złoty Stok
    POWIAT ZGORZELECKI
    Bogatynia
    Pieńsk
    Sulików
    Węgliniec
    Zawidów
    Zgorzelec
    POWIAT ZŁOTORYJSKI
    Pielgrzymka
    Świerzawa
    Wojcieszów
    Zagrodno
    Złotoryja

    WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE
    POWIAT GORZÓW WIELKOPOLSKI ORAZ POWIAT GORZOWSKI
    Gorzów Wielkopolski
    Bogdaniec
    Deszczno
    Kostrzyn nad Odrą
    Kłodawa
    Lubiszyn
    Santok
    Witnica
    POWIAT KROŚNIEŃSKI
    Bobrowice
    Bytnica
    Dąbie
    Gubin
    Krosno Odrzańskie
    Maszewo
    POWIAT MIĘDZYRZECKI
    Bledzew
    Międzyrzecz
    Przytoczna
    Pszczew
    Skwierzyna
    Trzciel
    POWIAT NOWOSOLSKI
    Bytom Odrzański
    Kolsko
    Kożuchów
    Nowa Sól
    Nowe Miasteczko
    Otyń
    Siedlisko
    POWIAT STRZELECKO-DREZDENECKI
    Dobiegniew
    Drezdenko
    Stare Kurowo
    Strzelce Krajeńskie
    Zwierzyn
    POWIAT SULĘCIŃSKI
    Krzeszyce
    Lubniewice
    Sulęcin
    Słońsk
    Torzym
    POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI
    Lubrza
    Skąpe
    Świebodzin
    Szczaniec
    Zbąszynek
    Łagów
    POWIAT SŁUBICKI
    Cybinka
    Górzyca
    Ośno Lubuskie
    Rzepin
    Słubice
    POWIAT WSCHOWSKI
    Szlichtyngowa
    Sława
    Wschowa
    POWIAT ŻAGAŃSKI
    Brzeźnica
    Gozdnica
    Iłowa
    Małomice
    Niegosławice
    Szprotawa
    Wymiarki
    Żagań
    POWIAT ŻARSKI
    Brody
    Jasień
    Lipinki Łużyckie
    Lubsko
    Przewóz
    Trzebiel
    Tuplice
    Żary
    Łęknica
    POWIAT ZIELONA GÓRA ORAZ POWIAT ZIELONOGÓRSKI
    Zielona Góra
    Babimost
    Bojadła
    Czerwieńsk
    Kargowa
    Nowogród Bobrzański
    Sulechów
    Świdnica
    Trzebiechów
    Zabór
    WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
    POWIAT RADOMSZCZAŃSKI
    Dobryszyce
    Gidle
    Gomunice
    Kamieńsk
    Kobiele Wielkie
    Kodrąb
    Lgota Wielka
    Masłowice
    Przedbórz
    Radomsko
    Wielgomłyny
    Żytno
    Ładzice
    POWIAT WIELUŃSKI
    Biała
    Czarnożyły
    Konopnica
    Mokrsko
    Osjaków
    Ostrówek
    Pątnów
    Skomlin
    Wieluń
    Wierzchlas
    POWIAT WIERUSZOWSKI
    Bolesławiec
    Czastary
    Galewice
    Lututów
    Sokolniki
    Wieruszów
    Łubnice
    POWIAT CHRZANOWSKI
    Alwernia
    Babice
    Chrzanów
    Libiąż
    Trzebinia
    POWIAT KRAKÓW ORAZ POWIAT KRAKOWSKI
    Kraków
    Kraków-Krowodrza
    Kraków-Nowa Huta
    Kraków-Podgórze
    Kraków-Śródmieście
    Czernichów
    Igołomia-Wawrzeńczyce
    Iwanowice
    Jerzmanowice-Przeginia
    Kocmyrzów-Luborzyca
    Krzeszowice
    Liszki
    Michałowice
    Mogilany
    Skawina
    Skała
    Sułoszowa
    Świątniki Górne
    Słomniki
    Wielka Wieś
    Zabierzów
    Zielonki
    POWIAT OLKUSKI
    Bolesław
    Bukowno
    Klucze
    Olkusz
    Trzyciąż
    Wolbrom
    POWIAT OŚWIĘCIMSKI
    Brzeszcze
    Chełmek
    Kęty
    Osiek
    Oświęcim
    Polanka Wielka
    Przeciszów
    Zator
    POWIAT WADOWICKI
    Andrychów
    Brzeźnica
    Kalwaria Zebrzydowska
    Lanckorona
    Mucharz
    Spytkowice
    Stryszów
    Tomice
    Wadowice
    Wieprz
    WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE
    POWIAT BRZESKI
    Brzeg
    Grodków
    Lewin Brzeski
    Lubsza
    Olszanka
    Skarbimierz
    POWIAT GŁUBCZYCKI
    Baborów
    Branice
    Głubczyce
    Kietrz
    POWIAT KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI
    Bierawa
    Cisek
    Kędzierzyn-Koźle
    Pawłowiczki
    Polska Cerekiew
    Reńska Wieś
    POWIAT KLUCZBORSKI
    Byczyna
    Kluczbork
    Lasowice Wielkie
    Wołczyn
    POWIAT KRAPKOWICKI
    Gogolin
    Krapkowice
    Strzeleczki
    Walce
    Zdzieszowice
    POWIAT NAMYSŁOWSKI
    Domaszowice
    Namysłów
    Pokój
    Świerczów
    Wilków
    POWIAT NYSKI
    Głuchołazy
    Kamiennik
    Korfantów
    Nysa
    Otmuchów
    Paczków
    Pakosławice
    Skoroszyce
    Łambinowice
    POWIAT OLESKI
    Dobrodzień
    Gorzów Śląski
    Olesno
    Praszka
    Radłów
    Rudniki
    Zębowice
    POWIAT OPOLE ORAZ POWIAT OPOLSKI
    Opole
    Chrząstowice
    Dąbrowa
    Dobrzeń Wielki
    Komprachcice
    Murów
    Niemodlin
    Ozimek
    Popielów
    Prószków
    Tarnów Opolski
    Turawa
    Tułowice
    Łubniany
    POWIAT PRUDNICKI
    Biała
    Głogówek
    Lubrza
    Prudnik
    POWIAT STRZELECKI
    Izbicko
    Jemielnica
    Kolonowskie
    Leśnica
    Strzelce Opolskie
    Ujazd
    Zawadzkie
    WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
    POWIAT BĘDZIŃSKI
    Będzin
    Bobrowniki
    Czeladź
    Mierzęcice
    Psary
    Siewierz
    Sławków
    Wojkowice
    POWIAT BIELSKO-BIAŁA ORAZ POWIAT BIELSKI
    Bestwina
    Buczkowice
    Czechowice-Dziedzice
    Jasienica
    Jaworze
    Kozy
    Porąbka
    Szczyrk
    Wilamowice
    Wilkowice
    Bielsko-Biała
    POWIAT BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKI
    Bieruń
    Bojszowy
    Chełm Śląski
    Imielin
    Lędziny
    POWIAT BYTOM
    Bytom
    POWIAT CHORZÓW
    Chorzów
    POWIAT CIESZYŃSKI
    Brenna
    Chybie
    Cieszyn
    Dębowiec
    Goleszów
    Hażlach
    Istebna
    Skoczów
    Strumień
    Ustroń
    Wisła
    Zebrzydowice
    POWIAT CZĘSTOCHOWA ORAZ POWIAT CZĘSTOCHOWSKI
    Częstochowa
    Blachownia
    Dąbrowa Zielona
    Janów
    Kamienica Polska
    Koniecpol
    Konopiska
    Kruszyna
    Kłomnice
    Lelów
    Mstów
    Mykanów
    Olsztyn
    Poczesna
    Przyrów
    Rędziny
    Starcza
    POWIAT DĄBROWA GÓRNICZA
    Dąbrowa Górnicza
    POWIAT GLIWICE ORAZ POWIAT GLIWICKI
    Gliwice
    Gierałtowice
    Knurów
    Pilchowice
    Pyskowice
    Rudziniec
    Sośnicowice
    Toszek
    Wielowieś
    POWIAT JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
    Jastrzębie-Zdrój
    POWIAT JAWORZNO
    Jaworzno
    POWIAT KATOWICE
    Katowice
    POWIAT KŁOBUCKI
    Krzepice
    Kłobuck
    Lipie
    Miedźno
    Opatów
    Panki
    Popów
    Przystajń
    Wręczyca Wielka
    POWIAT LUBLINIECKI
    Boronów
    Ciasna
    Herby
    Kochanowice
    Koszęcin
    Lubliniec
    Pawonków
    Woźniki
    POWIAT MIKOŁOWSKI
    Mikołów
    Ornontowice
    Orzesze
    Wyry
    Łaziska Górne
    POWIAT MYSZKOWSKI
    Koziegłowy
    Myszków
    Niegowa
    Poraj
    Żarki
    POWIAT MYSŁOWICE
    Mysłowice
    POWIAT PIEKARY ŚLĄSKIE
    Piekary Śląskie
    POWIAT PSZCZYŃSKI
    Goczałkowice-Zdrój
    Kobiór
    Miedźna
    Pawłowice
    Pszczyna
    Suszec
    POWIAT RACIBORSKI
    Kornowac
    Krzanowice
    Krzyżanowice
    Kuźnia Raciborska
    Nędza
    Pietrowice Wielkie
    Racibórz
    Rudnik
    POWIAT RUDA ŚLĄSKA
    Ruda Śląska
    POWIAT RYBNIK ORAZ POWIAT RYBNICKI
    Czerwionka-Leszczyny
    Gaszowice
    Jejkowice
    Lyski
    Świerklany
    Rybnik
    POWIAT SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
    Siemianowice Śląskie
    POWIAT SOSNOWIEC
    Sosnowiec
    POWIAT ŚWIĘTOCHŁOWICE
    Świętochłowice
    POWIAT TARNOGÓRSKI
    Kalety
    Krupski Młyn
    Miasteczko Śląskie
    Ożarowice
    Radzionków
    Świerklaniec
    Tarnowskie Góry
    Tworóg
    Zbrosławice
    POWIAT TYCHY
    Tychy
    POWIAT WODZISŁAWSKI
    Godów
    Gorzyce
    Lubomia
    Marklowice
    Mszana
    Pszów
    Radlin
    Rydułtowy
    Wodzisław Śląski
    POWIAT ZABRZE
    Zabrze
    POWIAT ZAWIERCIAŃSKI
    Irządze
    Kroczyce
    Ogrodzieniec
    Pilica
    Poręba
    Szczekociny
    Włodowice
    Żarnowiec
    Zawiercie
    Łazy
    POWIAT ŻORY
    Żory
    POWIAT ŻYWIECKI
    Czernichów
    Gilowice
    Jeleśnia
    Koszarawa
    Lipowa
    Milówka
    Radziechowy-Wieprz
    Rajcza
    Ślemień
    Świnna
    Ujsoły
    Węgierska Górka
    Żywiec
    Łękawica
    Łodygowice
    WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE
    POWIAT KĘPIŃSKI
    Baranów
    Bralin
    Kępno
    Perzów
    Rychtal
    Trzcinica
    Łęka Opatowska
    POWIAT OSTRZESZOWSKI
    Kobyla Góra
    Ostrzeszów

     

     

Żółta

Cena biletu

350-370,-

Miejscowości wyjazdu Rozwiń

     

    WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
    POWIAT BEŁCHATOWSKI
    Bełchatów
    Drużbice
    Kleszczów
    Kluki
    Rusiec
    Szczerców
    Zelów
    POWIAT BRZEZIŃSKI
    Brzeziny
    Dmosin
    Jeżów
    Rogów
    POWIAT KUTNOWSKI
    Bedlno
    Dąbrowice
    Krośniewice
    Krzyżanów
    Kutno
    Nowe Ostrowy
    Oporów
    Strzelce
    Żychlin
    Łanięta
    POWIAT OPOCZYŃSKI
    Białaczów
    Drzewica
    Mniszków
    Opoczno
    Paradyż
    Poświętne
    Sławno
    Żarnów
    POWIAT PABIANICKI
    Dobroń
    Dłutów
    Konstantynów Łódzki
    Ksawerów
    Lutomiersk
    Pabianice
    POWIAT PAJĘCZAŃSKI
    Działoszyn
    Kiełczygłów
    Nowa Brzeźnica
    Pajęczno
    Rząśnia
    Siemkowice
    Strzelce Wielkie
    Sulmierzyce
    POWIAT PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ORAZ POWIAT PIOTRKOWSKI
    Piotrków Trybunalski
    Aleksandrów
    Czarnocin
    Gorzkowice
    Grabica
    Moszczenica
    Ręczno
    Rozprza
    Sulejów
    Wola Krzysztoporska
    Wolbórz
    Łęki Szlacheckie
    POWIAT PODDĘBICKI
    Dalików
    Pęczniew
    Poddębice
    Uniejów
    Wartkowice
    Zadzim
    POWIAT RADOMSZCZAŃSKI
    Dobryszyce
    Gidle
    Gomunice
    Kamieńsk
    Kobiele Wielkie
    Kodrąb
    Lgota Wielka
    Masłowice
    Przedbórz
    Radomsko
    Wielgomłyny
    Żytno
    Ładzice
    POWIAT RAWSKI
    Biała Rawska
    Cielądz
    Rawa Mazowiecka
    Regnów
    Sadkowice
    POWIAT SIERADZKI
    Brąszewice
    Brzeźnio
    Burzenin
    Błaszki
    Goszczanów
    Klonowa
    Sieradz
    Warta
    Wróblew
    Złoczew
    POWIAT SKIERNIEWICE ORAZ POWIAT SKIERNIEWICKI
    Skierniewice
    Bolimów
    Godzianów
    Głuchów
    Kowiesy
    Lipce Reymontowskie
    Maków
    Nowy Kawęczyn
    Skierniewice
    Słupia
    POWIAT TOMASZOWSKI
    Będków
    Budziszewice
    Czerniewice
    Inowłódz
    Lubochnia
    Rokiciny
    Rzeczyca
    Tomaszów Mazowiecki
    Ujazd
    Żelechlinek
    POWIAT WIELUŃSKI
    Biała
    Czarnożyły
    Konopnica
    Mokrsko
    Osjaków
    Ostrówek
    Pątnów
    Skomlin
    Wieluń
    Wierzchlas
    POWIAT WIERUSZOWSKI
    Bolesławiec
    Czastary
    Galewice
    Lututów
    Sokolniki
    Wieruszów
    Łubnice
    POWIAT ZDUŃSKOWOLSKI
    Szadek
    Zapolice
    Zduńska Wola
    POWIAT ZGIERSKI
    Aleksandrów Łódzki
    Głowno
    Ozorków
    Parzęczew
    Stryków
    Zgierz
    POWIAT ŁASKI
    Buczek
    Sędziejowice
    Widawa
    Wodzierady
    Łask
    POWIAT ŁĘCZYCKI
    Daszyna
    Góra Świętej Małgorzaty
    Grabów
    Piątek
    Świnice Warckie
    Witonia
    Łęczyca
    POWIAT ŁÓDŹ ORAZ POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI
    Łódź
    Łódź-Bałuty
    Łódź-Górna
    Łódź-Polesie
    Łódź-Śródmieście
    Łódź-Widzew
    Andrespol
    Brójce
    Koluszki
    Nowosolna
    Rzgów
    Tuszyn
    POWIAT ŁOWICKI
    Bielawy
    Chąśno
    Domaniewice
    Kiernozia
    Kocierzew Południowy
    Nieborów
    Zduny
    Łowicz
    Łyszkowice
    WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
    POWIAT BUSKI
    Busko-Zdrój
    Gnojno
    Nowy Korczyn
    Pacanów
    Solec-Zdrój
    Stopnica
    Tuczępy
    Wiślica
    POWIAT JĘDRZEJOWSKI
    Imielno
    Jędrzejów
    Małogoszcz
    Nagłowice
    Oksa
    Sędziszów
    Sobków
    Słupia
    Wodzisław
    POWIAT KAZIMIERSKI
    Bejsce
    Czarnocin
    Kazimierza Wielka
    Opatowiec
    Skalbmierz
    POWIAT KIELCE ORAZ POWIAT KIELECKI
    Kielce
    Bieliny
    Bodzentyn
    Chęciny
    Chmielnik
    Daleszyce
    Górno
    Masłów
    Miedziana Góra
    Mniów
    Morawica
    Nowa Słupia
    Piekoszów
    Pierzchnica
    Raków
    Sitkówka-Nowiny
    Strawczyn
    Zagnańsk
    Łagów
    Łopuszno
    POWIAT KONECKI
    Fałków
    Gowarczów
    Końskie
    Radoszyce
    Ruda Maleniecka
    Smyków
    Stąporków
    Słupia (Konecka)
    POWIAT OPATOWSKI
    Baćkowice
    Iwaniska
    Lipnik
    Opatów
    Ożarów
    Sadowie
    Tarłów
    Wojciechowice
    POWIAT OSTROWIECKI
    Bałtów
    Bodzechów
    Ćmielów
    Kunów
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Waśniów
    POWIAT PIŃCZOWSKI
    Działoszyce
    Kije
    Michałów
    Pińczów
    Złota
    POWIAT SANDOMIERSKI
    Dwikozy
    Klimontów
    Koprzywnica
    Obrazów
    Samborzec
    Sandomierz
    Wilczyce
    Zawichost
    Łoniów
    POWIAT SKARŻYSKI
    Bliżyn
    Skarżysko Kościelne
    Skarżysko-Kamienna
    Suchedniów
    Łączna
    POWIAT STARACHOWICKI
    Brody
    Mirzec
    Pawłów
    Starachowice
    Wąchock
    POWIAT STASZOWSKI
    Bogoria
    Oleśnica
    Osiek
    Połaniec
    Rytwiany
    Staszów
    Szydłów
    Łubnice
    POWIAT WŁOSZCZOWSKI
    Kluczewsko
    Krasocin
    Moskorzew
    Radków
    Secemin
    Włoszczowa

     

Czerwona

Cena biletu

300-370,-

Miejscowości wyjazdu Rozwiń

     

    WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE
    POWIAT BIESZCZADZKI
    Czarna
    Lutowiska
    Ustrzyki Dolne
    POWIAT BRZOZOWSKI
    Brzozów
    Domaradz
    Dydnia
    Haczów
    Jasienica Rosielna
    Nozdrzec
    POWIAT DĘBICKI
    Brzostek
    Czarna
    Dębica
    Jodłowa
    Pilzno
    Żyraków
    POWIAT JAROSŁAWSKI
    Chłopice
    Jarosław
    Laszki
    Pawłosiów
    Pruchnik
    Radymno
    Rokietnica
    Roźwienica
    Wiązownica
    POWIAT JASIELSKI
    Brzyska
    Dębowiec
    Jasło
    Kołaczyce
    Krempna
    Nowy Żmigród
    Osiek Jasielski
    Skołyszyn
    Tarnowiec
    POWIAT KOLBUSZOWSKI
    Cmolas
    Dzikowiec
    Kolbuszowa
    Majdan Królewski
    Niwiska
    Raniżów
    POWIAT KROSNO ORAZ POWIAT KROŚNIEŃSKI
    Chorkówka
    Dukla
    Iwonicz-Zdrój
    Jaśliska
    Jedlicze
    Korczyna
    Krościenko Wyżne
    Miejsce Piastowe
    Rymanów
    Wojaszówka
    Krosno
    POWIAT LESKI
    Baligród
    Cisna
    Lesko
    Olszanica
    Solina
    POWIAT LEŻAJSKI
    Grodzisko Dolne
    Kuryłówka
    Leżajsk
    Nowa Sarzyna
    POWIAT LUBACZOWSKI
    Cieszanów
    Horyniec-Zdrój
    Lubaczów
    Narol
    Oleszyce
    Stary Dzików
    Wielkie Oczy
    POWIAT MIELECKI
    Borowa
    Czermin
    Gawłuszowice
    Mielec
    Padew Narodowa
    Przecław
    Radomyśl Wielki
    Tuszów Narodowy
    Wadowice Górne
    POWIAT NIŻAŃSKI
    Harasiuki
    Jarocin
    Jeżowe
    Krzeszów
    Nisko
    Rudnik nad Sanem
    Ulanów
    POWIAT PRZEMYŚL ORAZ POWIAT PRZEMYSKI
    Bircza
    Dubiecko
    Fredropol
    Krasiczyn
    Krzywcza
    Medyka
    Orły
    Przemyśl
    Stubno
    Żurawica
    Przemyśl
    POWIAT PRZEWORSKI
    Adamówka
    Gać
    Jawornik Polski
    Kańczuga
    Przeworsk
    Sieniawa
    Tryńcza
    Zarzecze
    POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
    Iwierzyce
    Ostrów
    Ropczyce
    Sędziszów Małopolski
    Wielopole Skrzyńskie
    POWIAT RZESZÓW ORAZ POWIAT RZESZOWSKI
    Rzeszów
    Boguchwała
    Błażowa
    Chmielnik
    Dynów
    Głogów Małopolski
    Hyżne
    Kamień
    Krasne
    Lubenia
    Sokołów Małopolski
    Świlcza
    Trzebownisko
    Tyczyn
    POWIAT SANOCKI
    Besko
    Bukowsko
    Komańcza
    Sanok
    Tyrawa Wołoska
    Zagórz
    Zarszyn
    POWIAT STALOWOWOLSKI
    Bojanów
    Pysznica
    Radomyśl nad Sanem
    Stalowa Wola
    Zaklików
    Zaleszany
    POWIAT STRZYŻOWSKI
    Czudec
    Frysztak
    Niebylec
    Strzyżów
    Wiśniowa
    POWIAT TARNOBRZEG ORAZ POWIAT TARNOBRZESKI
    Tarnobrzeg
    Baranów Sandomierski
    Gorzyce
    Grębów
    Nowa Dęba
    POWIAT ŁAŃCUCKI
    Białobrzegi
    Czarna
    Markowa
    Rakszawa
    Żołynia
    Łańcut
    WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
    POWIAT BOCHEŃSKI
    Bochnia
    Drwinia
    Lipnica Murowana
    Nowy Wiśnicz
    Rzezawa
    Trzciana
    Żegocina
    Łapanów
    POWIAT BRZESKI
    Borzęcin
    Brzesko
    Czchów
    Dębno
    Gnojnik
    Iwkowa
    Szczurowa
    POWIAT DĄBROWSKI
    Bolesław
    Dąbrowa Tarnowska
    Gręboszów
    Mędrzechów
    Olesno
    Radgoszcz
    Szczucin
    POWIAT GORLICKI
    Biecz
    Bobowa
    Gorlice
    Lipinki
    Moszczenica
    Ropa
    Sękowa
    Uście Gorlickie
    Łużna
    POWIAT LIMANOWSKI
    Dobra
    Jodłownik
    Kamienica
    Laskowa
    Limanowa
    Mszana Dolna
    Niedźwiedź
    Słopnice
    Tymbark
    Łukowica
    POWIAT MIECHOWSKI
    Charsznica
    Gołcza
    Kozłów
    Książ Wielki
    Miechów
    Racławice
    Słaboszów
    POWIAT MYŚLENICKI
    Dobczyce
    Lubień
    Myślenice
    Pcim
    Raciechowice
    Siepraw
    Sułkowice
    Tokarnia
    Wiśniowa
    POWIAT NOWY SĄCZ ORAZ POWIAT NOWOSĄDECKI
    Chełmiec
    Gródek nad Dunajcem
    Grybów
    Kamionka Wielka
    Korzenna
    Krynica-Zdrój
    Muszyna
    Nawojowa
    Piwniczna-Zdrój
    Podegrodzie
    Rytro
    Stary Sącz
    Łabowa
    Łącko
    Łososina Dolna
    Nowy Sącz
    POWIAT NOWOTARSKI
    Czarny Dunajec
    Czorsztyn
    Jabłonka
    Krościenko nad Dunajcem
    Lipnica Wielka
    Nowy Targ
    Ochotnica Dolna
    Raba Wyżna
    Rabka-Zdrój
    Spytkowice
    Szaflary
    Szczawnica
    Łapsze Niżne
    POWIAT PROSZOWICKI
    Koniusza
    Koszyce
    Nowe Brzesko
    Pałecznica
    Proszowice
    Radziemice
    POWIAT SUSKI
    Budzów
    Bystra-Sidzina
    Jordanów
    Maków Podhalański
    Stryszawa
    Sucha Beskidzka
    Zawoja
    Zembrzyce
    POWIAT TARNÓW ORAZ POWIAT TARNOWSKI
    Tarnów
    Ciężkowice
    Gromnik
    Lisia Góra
    Pleśna
    Radłów
    Ryglice
    Rzepiennik Strzyżewski
    Skrzyszów
    Szerzyny
    Tarnów
    Tuchów
    Wierzchosławice
    Wietrzychowice
    Wojnicz
    Żabno
    Zakliczyn
    POWIAT TATRZAŃSKI
    Biały Dunajec
    Bukowina Tatrzańska
    Kościelisko
    Poronin
    Zakopane
    POWIAT WADOWICKI
    Andrychów
    Brzeźnica
    Kalwaria Zebrzydowska
    Lanckorona
    Mucharz
    Spytkowice
    Stryszów
    Tomice
    Wadowice
    Wieprz
    POWIAT WIELICKI
    Biskupice
    Gdów
    Kłaj
    Niepołomice
    Wieliczka

     

Wybierz trasę

 

Trasa Pomarańczowa
obejmuje m.in.

 

Brema, Meppen, Osnabruck, Munster, Bielefeld, Dortmund, Paderborn, Essen, Dusseldorf, Kolonia, Bonn, Koblencja, Frankfurt nad Menem, Fulda, Kassel, Hanower, Wolfsburg, Brunszwik, Magdeburg, Poczdam, Berlin, Halle, Lipsk, Erfurt, Chemnitz, Drezno, Chociebuż, Budziszyn

 

Dzień tygodniaWyjazd z PolskiPowrót do Polski
PoniedziałekWieczórWieczór
WtorekRano i wieczórWieczór
ŚrodaWieczórWieczór
CzwartekRano i wieczórWieczór
PiątekWieczórWieczór
SobotaWieczórWieczór
NiedzielaRanoWieczór

Kup bilet on-line lub zadzwoń i zamów +48 666 400 868

przejazdy

Zamów bilet +48 666 400 868. Wkrótce możliwość zamówienia online