Mapa przejazdów do Niemiec

 

Odbiór spod domu,
dowóz pod wskazany adres

nowa-MAPKA-PL-DE-1 do Niemiec onlinebus
Strefy cenowe

Granatowa

Cena biletu

270-300,-

Miejscowości wyjazdu Rozwiń

     

    Województwo Lubuskie
    Powiaty
    gorzowski: Gorzów Wielkopolski, Bogdaniec, Deszczno, Kostrzyn nad Odrą, Kłodawa, Lubiszyn, Santok, Witnica krośnieński: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie, Maszewo międzyrzecki: Bledzew, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Skwierzyna, Trzciel nowosolski: Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń, Siedlisko strzelecko-drezdenecki: Dobiegniew, Drezdenko, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Zwierzyn sulęciński: Krzeszyce, Lubniewice, Sulęcin, Słońsk świebodziński: Lubrza, Skąpe, Świebodzin, Szczaniec, Zbąszynek, Łagów słubicki: Cybinka, Górzyca, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice wschowski: Szlichtyngowa, Sława, Wschowa żagański: Brzeźnica, Gozdnica, Iłowa, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Wymiarki, Żagań żarski: Brody, Jasień, Lipinki Łużyckie, Lubsko, Przewóz, Trzebiel, Tuplice, Żary, Łęknica zielonogórski: Zielona Góra, Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów, Zabór

    Województwo Wielkopolskie
    Powiaty
    chodzieski: Budzyń, Chodzież, Margonin, Szamocin czarnkowsko-trzcianewski: Czarnków, Drawsko, Krzyż Wielkopolski, Lubasz, Połajewo, Trzcianka, Wieleń gnieźnieński: Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Mieleszyn, Niechanowo, Trzemeszno, Witkowo, Łubowo gostyński: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pępowo, Piaski, Pogorzela, Poniec grodziski: Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Rakoniewice, Wielichowo jarociński: Jaraczewo, Jarocin, Kotlin, Żerków kaliski: Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki, Żelazków, Kalisz kępiński: Baranów, Bralin, Kępno, Perzów, Rychtal, Trzcinica, Łęka Opatowska kolski: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kościelec, Koło, Kłodawa, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz koniński: Konin, Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Ślesin, Sompolno, Stare Miasto, Wierzbinek, Wilczyn kościański: Czempiń, Kościan, Krzywin, Śmigiel krotoszyński: Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew, Sulmierzyce, Zduny leszczyński: Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice, Leszno międzychodzki: Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków nowotomyski: Kuślin, Lwówek, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń obornicki: Oborniki, Rogoźno, Ryczywół ostrowski: Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Raszków, Sieroszewice, Sośnie ostrzeszowski: Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat, Ostrzeszów pilski: Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Łobżenica pleszewski: Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów, Pleszew poznański: Poznań, Poznań-Grunwald, Poznań-Jeżyce, Poznań-Nowe Miasto, Poznań-Stare Miasto, Poznań-Wilda, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kórnik, Kostrzyn, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne rawicki: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław, Rawicz średzki: Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Środa Wielkopolska, Zaniemyśl śremski: Brodnica, Dolsk, Książ Wielkopolski, Śrem szamotulski: Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki słupecki: Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Strzałkowo, Słupca, Zagórów turecki: Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Tuliszków, Turek, Władysławów wągrowiecki: Damasławek, Gołańcz, Mieścisko, Skoki, Wągrowiec, Wapno wolsztyński: Przemęt, Siedlec, Wolsztyn wrzesiński: Kołaczkowo, Miłosław, Nekla, Pyzdry, Września złotowski: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo, Złotów

    Województwo Dolnośląskie
    Powiaty
    bolesławiecki: Gromadka, Bolesławiec, Nowogrodziec, Osiecznica, Warta Bolesławiecka dzierżoniowski Bielawa, Dzierżoniów, Niemcza, Pieszyce, Piława Górna, Łagiewniki górowski: Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz głogowski: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice jaworski: Bolków, Jawor, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie jeleniogórski: Jelenia Góra, Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Karpacz, Kowary, Mysłakowice, Piechowice, Podgórzyn, Stara Kamienica, Szklarska Poręba kamiennogórski: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów kłodzki: Bystrzyca Kłodzka, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Kłodzko, Lądek-Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna legnicki: Legnica, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Prochowice, Ruja lubański: Leśna, Lubań, Olszyna, Platerówka, Siekierczyn, Świeradów-Zdrój lubiński: Lubin, Rudna, Ścinawa, lwówecki: Gryfów, Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń milicki: Cieszków, Krośnice, Milicz oleśnicki: Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Twardogóra oławski: Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława polkowicki: Chocianów, Gaworzyce, Grębocice, Polkowice, Przemków, Radwanice średzki: Kostomłoty, Malczyce, Miękinia, Środa Śląska, Udanin strzeliński: Borów, Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów świdnicki: Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Żarów trzebnicki: Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród wałbrzyski: Wałbrzych, Boguszów-Gorce, Czarny Bór, Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Mieroszów, Stare Bogaczowice, Szczawno-Zdrój, Walim wołowski: Brzeg Dolny, Wińsko, Wołów wrocławski: Wrocław, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Siechnice, Sobótka, Żórawina ząbkowicki: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok zgorzelecki: Bogatynia, Pieńsk, Sulików, Węgliniec, Zawidów, Zgorzelec złotoryjski: Pielgrzymka, Świerzawa, Wojcieszów, Zagrodno, Złotoryja

    Województwo Śląskie
    Powiaty
    będziński: Będzin, Bobrowniki, Czeladź, Mierzęcice, Psary, Siewierz, Sławków, Wojkowice bielski: Bestwina, Buczkowice, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Szczyrk, Wilamowice, Wilkowice, Bielsko-Biała bieruńsko-lędziński: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin, Lędziny bytomski: Bytom chorzowski: Chorzów cieszyński: Brenna, Chybie, Cieszyn, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Ustroń, Wisła, Zebrzydowice częstochowski: Częstochowa, Blachownia, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Koniecpol, Konopiska, Kruszyna, Kłomnice, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza Dąbrowa Górnicza: Dąbrowa Górnicza gliwicki: Gliwice, Gierałtowice, Knurów, Pilchowice, Pyskowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś Jastrzębie Zdrój: Jastrzębie Zdrój Jaworzno: Jaworzno Katowice: Katowice kłobucki: Krzepice, Kłobuck, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń, Wręczyca Wielka lubliniecki: Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Lubliniec, Pawonków, Woźniki mikołowski: Mikołów, Ornontowice, Orzesze, Wyry, Łaziska Górne myszkowski: Koziegłowy, Myszków, Niegowa, Poraj, Żarki Mysłowice: Mysłowice Piekary Śląskie: Piekary Śląskie pszczyński: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Pszczyna, Suszec raciborski: Kornowac Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Racibórz, Rudnik Ruda Śląska: Ruda Śląska Siemianowice Śląskie: Siemianowice Śląskie Sosnowiec: Sosnowiec Świętochłowice: Świętochłowice rybnicki: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany, Rybnik tarnogórski: Kalety, Krupski Młyn, Miasteczko Śląskie, Ożarowice, Radzionków, Świerklaniec, Tarnowskie Góry, Tworóg, Zbrosławice Tychy: Tychy Zabrze: Zabrze wodzisławski: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana, Pszów, Radlin, Rydułtowy, Wodzisław Śląski zawierciański: Irządze, Kroczyce, Ogrodzieniec, Pilica, Poręba, Szczekociny, Włodowice, Żarnowiec, Zawiercie, Łazy Żory: Żory żywiecki: Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa,Lipowa, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka, Żywiec, Łękawica, Łodygowice

    Województwo Opolskie:
    Powiaty
    brzeski: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz głubczycki: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz kędzierzyńsko-kozielski: Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś kluczborski: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn krapkowicki: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice namysłowski: Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków nyski: Głuchołazy, Kamiennik, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, Skoroszyce, Łambinowice oleski: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice opolski: Opole, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Murów, Niemodlin, Ozimek, Popielów, Prószków, Tarnów Opolski, Turawa, Tułowice, Łubniany prudnicki: Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik strzelecki: Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie

     

     

Żółta

Cena biletu

350-370,-

Miejscowości wyjazdu Rozwiń

     

    Opole, Wrocław, Opole, Katowice, Bydgoszcz, Opole, Wrocław, Opole, Opole, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Gliwice, Toruń, Opole, Wrocław, Opole, Katowice, Bydgoszcz, Gliwice, Toruń, Opole, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Opole, Wrocław, Opole, Opole, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Gliwice, Toruń

     

Czerwona

Cena biletu

300-370,-

Miejscowości wyjazdu Rozwiń

     

    WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE
    POWIAT BIESZCZADZKI
    Czarna
    Lutowiska
    Ustrzyki Dolne
    POWIAT BRZOZOWSKI
    Brzozów
    Domaradz
    Dydnia
    Haczów
    Jasienica Rosielna
    Nozdrzec
    POWIAT DĘBICKI
    Brzostek
    Czarna
    Dębica
    Jodłowa
    Pilzno
    Żyraków
    POWIAT JAROSŁAWSKI
    Chłopice
    Jarosław
    Laszki
    Pawłosiów
    Pruchnik
    Radymno
    Rokietnica
    Roźwienica
    Wiązownica
    POWIAT JASIELSKI
    Brzyska
    Dębowiec
    Jasło
    Kołaczyce
    Krempna
    Nowy Żmigród
    Osiek Jasielski
    Skołyszyn
    Tarnowiec
    POWIAT KOLBUSZOWSKI
    Cmolas
    Dzikowiec
    Kolbuszowa
    Majdan Królewski
    Niwiska
    Raniżów
    POWIAT KROSNO ORAZ POWIAT KROŚNIEŃSKI
    Chorkówka
    Dukla
    Iwonicz-Zdrój
    Jaśliska
    Jedlicze
    Korczyna
    Krościenko Wyżne
    Miejsce Piastowe
    Rymanów
    Wojaszówka
    Krosno
    POWIAT LESKI
    Baligród
    Cisna
    Lesko
    Olszanica
    Solina
    POWIAT LEŻAJSKI
    Grodzisko Dolne
    Kuryłówka
    Leżajsk
    Nowa Sarzyna
    POWIAT LUBACZOWSKI
    Cieszanów
    Horyniec-Zdrój
    Lubaczów
    Narol
    Oleszyce
    Stary Dzików
    Wielkie Oczy
    POWIAT MIELECKI
    Borowa
    Czermin
    Gawłuszowice
    Mielec
    Padew Narodowa
    Przecław
    Radomyśl Wielki
    Tuszów Narodowy
    Wadowice Górne
    POWIAT NIŻAŃSKI
    Harasiuki
    Jarocin
    Jeżowe
    Krzeszów
    Nisko
    Rudnik nad Sanem
    Ulanów
    POWIAT PRZEMYŚL ORAZ POWIAT PRZEMYSKI
    Bircza
    Dubiecko
    Fredropol
    Krasiczyn
    Krzywcza
    Medyka
    Orły
    Przemyśl
    Stubno
    Żurawica
    Przemyśl
    POWIAT PRZEWORSKI
    Adamówka
    Gać
    Jawornik Polski
    Kańczuga
    Przeworsk
    Sieniawa
    Tryńcza
    Zarzecze
    POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
    Iwierzyce
    Ostrów
    Ropczyce
    Sędziszów Małopolski
    Wielopole Skrzyńskie
    POWIAT RZESZÓW ORAZ POWIAT RZESZOWSKI
    Rzeszów
    Boguchwała
    Błażowa
    Chmielnik
    Dynów
    Głogów Małopolski
    Hyżne
    Kamień
    Krasne
    Lubenia
    Sokołów Małopolski
    Świlcza
    Trzebownisko
    Tyczyn
    POWIAT SANOCKI
    Besko
    Bukowsko
    Komańcza
    Sanok
    Tyrawa Wołoska
    Zagórz
    Zarszyn
    POWIAT STALOWOWOLSKI
    Bojanów
    Pysznica
    Radomyśl nad Sanem
    Stalowa Wola
    Zaklików
    Zaleszany
    POWIAT STRZYŻOWSKI
    Czudec
    Frysztak
    Niebylec
    Strzyżów
    Wiśniowa
    POWIAT TARNOBRZEG ORAZ POWIAT TARNOBRZESKI
    Tarnobrzeg
    Baranów Sandomierski
    Gorzyce
    Grębów
    Nowa Dęba
    POWIAT ŁAŃCUCKI
    Białobrzegi
    Czarna
    Markowa
    Rakszawa
    Żołynia
    Łańcut

     

Wybierz trasę

 

Trasa Pomarańczowa
obejmuje m.in.

 

Brema, Meppen, Osnabruck, Munster, Bielefeld, Dortmund, Paderborn, Essen, Dusseldorf, Kolonia, Bonn, Koblencja, Frankfurt nad Menem, Fulda, Kassel, Hanower, Wolfsburg, Brunszwik, Magdeburg, Poczdam, Berlin, Halle, Lipsk, Erfurt, Chemnitz, Drezno, Chociebuż, Budziszyn

 

Dzień tygodniaWyjazd z PolskiPowrót do Polski
PoniedziałekWieczórWieczór
WtorekRano i wieczórWieczór
ŚrodaWieczórWieczór
CzwartekRano i wieczórWieczór
PiątekWieczórWieczór
SobotaWieczórWieczór
NiedzielaRanoWieczór

Kup bilet on-line lub zadzwoń i zamów +48 666 400 868

przejazdy

Zamów bilet +48 666 400 868. Wkrótce możliwość zamówienia online